Archive for 2015

26.08.2015 ZIņas No Comments

Сiparu programmvadības locīšanas iekārta palaista ekspluatācijā

Projekta „Augstas pievienotās vērtības investīcijas SIA „ESP EUROPEAN STEEL PRODUCTION” ražotnē” ietvaros veiksmīgi uzstādīta un palaista ekspluatācijā ciparu programmvadības locīšanas iekārta.

Turpinās projekta dokumentācijas apkopošana noslēguma pārskata un maksājuma pieprasījuma sagatavošanai, kuru plānots iesniegt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā.

02.07.2015 ZIņas No Comments

Ciparu programmvadības locīšanas iekārta piegādāta

Projekta „Augstas pievienotās vērtības investīcijas SIA „ESP EUROPEAN STEEL PRODUCTION” ražotnē” ietvaros OU Nordcity Center ir piegādājis un šobrīd uzstāda ciparu programmvadības locīšanas iekārtu. Iekārtu plānots nodot ekspluatācijā Jūlija beigās

02.04.2015 ZIņas No Comments

Līgums par locīšanas preses piegādi

Turpinot projekta „Augstas pievienotās vērtības investīcijas SIA „ESP EUROPEAN STEEL PRODUCTION” ražotnē” ieviešanu ir uzsāktas sarunas ar SIA “Nordcity Latvia”, kas projekta ietvaros uzņēmuma ražotnē piegādās un uzstādīs ciparu programmvadības locīšanas iekārtu. Līgums par iekārtas piegādi, uzstādīšanu un darbinieku apmācībām ir noslēgts. Plānotais uzstādīšanas laiks – Jīlijs.

07.01.2015 ZIņas Komentēt nevar

Jaunais Lāzers ir palaists

Daļa no projekta „Augstas pievienotās vērtības investīcijas SIA „ESP EUROPEAN STEEL PRODUCTION” ražotnē” ir noslēgusies un mēs esam iedarbinājuši jauno lāzer griešanas iekārtu. Šī jaunā tehnoloģija ļauj mums griezt plānās loksnes daudz ātrāk, kā arī paver iespējas griezt krāsainos metālus.