12.02.2021 ZIņas No Comments

ESP virzās uz priekšu!

2021. gada sākumā turpinām darbu ārkārtējās situācijas apstākļos. Šodien mums ir pietiekams pasūtījumu apjoms, kā arī prognozes visam gadam ir daudzsološas – ieskaitot arī jaunu produktu attīstību.

10.12.2020 ZIņas No Comments

Piegādes uz Overaasen AS Swedavia mašīnām ir pabeigtas!

Ir pabeigts gada nozīmīgākais projekts! 2020. gada laikā ESP ir piegādājis galvenos rāmjus, EP-9 lāpstas, kā arī citus komponentus uz Overaasen AS priekš 20 Swedavia pasūtītām skrejceļa slaucīšanas mašīnām. Nozīmīgs ir arī tas, ka šīs mašīnas tiks vadītas attālināti – viens vadītājs-operators spēs vadīt reizē līdz 10 mašīnām.
FRAME

01.10.2020 ZIņas No Comments

Drošības pasākumi ESP sakarā ar COVID-19 saslimstības pieaugumu

Pēdējo nedēļu laikā esam atkal novērojuši saslimstības ar COVID-19 pieaugumu. Lai pasargātu mūsu darbiniekus un nodrošinātu mūsu ražošanas kapacitāti, esam ieviesuši sekojošus drošības pasākumus:
-    Darba laiks dažādām brigādēm ir nobīdīts, lai samazinātu darbinieku pulcēšanos koplietošanas telpās un ģērbtuvēs;
-    Mūsu finanšu, loģistikas un ražošanas sagatavošanas darbinieki pēc iespējas strādās attālināti no mājām;
-    Visiem darbiniekiem ir nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi un sejas maskas; seju masku lietošana ražošanās ir obligāta

27.03.2020 ZIņas No Comments

Ārkārtas situācija sakarā ar COVID-19 izplatīšanos

Latvijas valdība ir izsludinājusi ārkārtas situāciju Latvijā sakarā ar COVID-19 izplatīšanos. Taču tas pašlaik neietekmē uzņēmuma darbību, mēs strādājam un cenšamies piegādāt visus saskaņotos pasūtījumus laikā.

02.12.2019 ZIņas No Comments

Komponenti Doosan jaunās paaudzes pašizgāzējiem

Pagājušā mēnesī esam uzsākuši jaunās paaudzes pašizgāzēju komponentu sērijveida ražošanu un regulārās piegādes priekš Doosan Infracore Norway. Lielas piepūles tika ieguldītas prototipu un ražošanas tehnoloģiskā procesa izstrādē, šīs darbs ir prasījis gandrīz pilnu gadu.

16.09.2019 ZIņas No Comments

Hidrauliskās bākas kuģu būvei

ESP uzsāk hidraulisko bāku un paligkomponentu regulārās piegādes uz Brunvoll AS (Norvēģija). Mūsu produkcija tiks izmantota modernajās kuģu piedziņas sistēmās.

03.04.2019 ZIņas No Comments

Horizontālais apstrādes centrs ieviests ekspluatācijā!

Pirms dažām dienām ESP piegādāja saviem klientiem pirmos komponentus, kuru apstrāde tika veikta uz nesen uzstādītā horizontālā apstrādes centra FERMAT WFC-10. Šī investīcija ir nozīmīgs solis uz priekšu, paplašinot pašu mehāniskās apstrādes iespējas – tagad ESP var piedāvāt klientiem pilnu sarežģītu mezglu, kuru precīzu mehānisko apstrādi jāveic pēc metināšanas, ražošanas ciklu.
FERMAT

08.01.2019 ZIņas No Comments

Sasniegts apgrozījuma rekords!

2018. gadā ESP piegādāja saviem klientiem produkciju par 5.9 miljoniem EUR, un šīs ir mūsu gada apgrozījuma rekords! Liels darbs ir padarīts, ikviens no mums lepojas ar to!

01.11.2018 ZIņas No Comments

EP-lāpstas jaunajai Stambulas lidostai

Pagājušā mēnesī ESP pabeidza 26 EP tipa sniega lāpstu piegādi priekš jaunās Stambulas lidostas, kuras atklāšana tiek gaidīta drīzumā.

02.03.2018 ZIņas No Comments

Turpinās piegādes priekš ASV

ESP turpina EP-9 lāpstu piegādi uz Overaasen AS priekš ASV lidostām. Šī svarīga projekta ietvaros tiks piegādātas kopā 66 lāpstas